Stolové modely sú dodávané s nerezovou misou a patentovaným nerezovým nožom Robot Coupe s rovným ostrím. Priehľadné polykarbonátové veko misy umožňuje nepretržitú kontrolu, cez otvor je možné pridávať tekutiny a prísady počas prípravy. Zariadenia sú určené na sekanie (mäsa, zeleniny), mixovanie (krémov, omáčok, pomazánok, dresingov, ovocnej a zeleninovej peny a pod.) alebo miesenie cesta.

Materiál jednotlivých častí zariadení (nerez, zliatina, polykarbonát, …) je odolný voči intenzívnemu používaniu a spĺňa hygienické predpisy.
Všetky časti prichádzajúce do styku s potravinami sú ľahko rozoberateľné pre dôkladnejšie čistenie a údržbu.
Magnetický bezpečnostný systém okamžite po otvorení veka zastaví motor.
Všetky stolové modely majú možnosť pulzného chodu (okrem R 5 Plus s napájaním 230 V).
Modely R 8, R 10 a R 10 V.V. sú dodávané s predprípravou na pripojenie vákuovej súpravy. Potraviny spracúvané vo vákuu si zachovávajú čerstvý vzhľad, vôňu a chuť oveľa dlhšie a zároveň sa predlžuje ich trvanlivosť.

Doplnkové vybavenie: nôž s hrubým a nôž s jemným vrúbkovaním, vákuová súprava (len R 8, R 10 a R 10V.V.)

Veľkokapacitné kutre do 60 litrov sopĺňajú radu od firmy Robot Coupe. Ich výnimočné parametre je možné využič okrem veľkých gastronomických prevádzok tiež v zdravotníctve, laboratóriách (pri výrobe liečiv a pod.). Sú dodávané s nerezovou misou a nerezovým nožom s nastaviteľnými čepeľami, ako voľne stojace zariadenia.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.