Kombinované roboty

Kombinované roboty sú dodávané ako zostava motorového bloku, krájacej hlavy a nerezovej misy (kuter) s vekom. V základnej výbave všetkých modelov (kutrov) je nôž s rovným ostrím. Magnetický bezpečnostný systém okamžite zastaví motor ak je otvorené veko krájacej hlavy alebo kutra. U modelov s dvoma pracovnými rýchlosťami sa vysoké otáčky využívajú pri práci s kutrom. Nízke otáčky sa používajú pri krájaní a strúhaní. Všetky modeli majú možnosť pulzného chodu.

Krájacia hlava
Veľký (polkruhový) vstupný zásobník slúži na spracovanie objemnejších a menší (kruhový) úzkych plodov (koreňová zelenina, uhorky a pod.). Jednotlivé disky umožňujú krájanie (rovné a vlnkované plátky, rezance, kocky a hranolky) a strúhanie všetkých druhov zeleniny, ovocia a tiež strúhanie syra.

Kuter
Priehľadné polykarbonátové veko misy s otvorom umožňuje pridávať tekutiny a prísady počas prípravy. Patentovaný tvar a osadenie noža umožňuje dosiahnuť požadovaný výsledok rýchlo a presne. Kuter je určený na sekanie (mäsa, zeleniny), mixovanie (krémov, omáčok, dresingov a pod.) alebo miesenie cesta.

Doplnkové vybavenie
možnosť výberu z 27 diskov
nôž s hrubým a nôž s jemným vrúbkovaním
odšťavovač citrusových plodov (modely R 301, R 401, R 402)

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.