Krájače zeleniny

Široký výber kvalitných zariadení na krájanie všetkých druhov zeleniny, ovocia a tiež strúhanie syra a čokolády. Zariadenia sú určené na prácu v prevádzkach stravovania (hotely, reštaurácie, bufety a pod.), s ohľadom na ich výkon a kapacitu. Materiál jednotlivých častí (polykarbonát, nerez, zliatina) je odolný voči intenzívnemu používaniu a spĺňa platné hygienické predpisy.

Malé krájače
Modely CL 20, CL 25 a CL 30 s operačnou kapacitou od 20 do 80 kg/h (20-80 porcií denne) sú vhodné pre reštaurácie, lahôdky a bistrá. Stolové modely sú nenáročné na priestor. Veľký plniaci otvor (104 cm2) je vhodný pre spracovanie veľkých surovín a kruhový plniaci otvor (Ø58 mm) pre krájanie podlhovastých a krehkých surovín. K dispozícii je kompletný výber diskov pre plátkovanie, vlnkovanie, strúhanie a krájanie slížov zo všetkých druhov zeleniny a ovocia. Jednoduchý dizajn s odnímateľnou misou a vekom umožňuje jednoduché a dokonalé čistenie. Zariadenia obsahujú magnetický bezpečnostný systém a brzdu motora, ktorá zastaví stroj akonáhle sa otvorí veko zariadenia.

Stredné krájače
Modely CL 50, CL 50 Ultra a CL 52 s operačnou kapacitou 250-300 kg/h (až 400 porcií denne) sú ideálne pre reštaurácie, ústavy, lahôdky a catering. Výkonné, spoľahlivé a ľahko umývateľné zariadenia uspokoja všetky každodenné nároky ľahko a účinne. Všetky časti, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami je možné ľahko rozobrať a perfektne vyčistiť. Na výber je kompletná sada kotúčov na rezanie plátkov, vlniek, strúhanie, krájanie prúžkov a kociek s vynikajúcimi výsledkami. Pre maximálnu bezpečnosť sú tieto modely vybavené magnetickým bezpečnostným systémom, ktorý zastaví motor okamžite po otvorení veľkého veka a zamedzí tým kontaktu s bežiacimi strúhacími diskami.

Veľké krájače
Modely CL 55 umožňujú prípravu až 1000 porcií denne a pri modeloch CL 60 dokonca až 3000 porcií denne. Široký otvor (227 cm2) slúži na spracovanie veľkoobjemových druhov zeleniny a automatický otvor pre neprerušovanú prevádzku. Výkonný motor umožňuje spracovanie veľkých množstiev surovín (až 900 kg/h). Magnetický bezpečnostný systém zabraňuje prístupu k ostrým častiam zariadenia.

Hodinový výkon zariadenia je závislý na druhu suroviny a spôsobe jej spracovania
Model CL 52 má malý (Ø58 mm) a veľký kruhový vstupný zásobník (227 cm2) s odnímateľnou prepážkou
Model CL 55 je vybavený hlavou s prítlačnou pákou; model CL 55 AUTOMATIC je vybavený hlavou s veľkým vstupným zásobníkom.
Model CL 60 je na nerezovom mobilnom podstavci. Dodáva sa s hlavou AUTOMATIC s veľkým vstupným zásobníkom alebo s hlavou s prítlačnou pákou na malé aj veľké suroviny.

Nové doplnkové vybavenie pre CL 50, 52, 55 a 60: príslušenstvo na zemiakovú kašu.
Doplnkové vybavenie pre modely CL 55 a 60: hlava s rovným a širokým vstupným zásobníkom, hlava so štyrmi rovnými vstupnými zásobníkmi, podstavec z nehrdzavejúcej ocele.
K dispozícii je široký sortiment pracovných diskov pre rôzne spôsoby spracovania.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.